amie_poradnia_kolor_jasne_tlo_2

Elżbieta Głowacka

Wierzę w skuteczność sprawdzonych rozwiązań

Jak pomagam?

w gabinecie

online

po angielsku

O sobie

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych doświadczających trudności związanych z obniżonym nastrojem, depresją, radzeniem sobie ze stresem, lękiem, złością, niskim poczuciem wartości, budowaniem relacji. Wspieram klientów w realizacji ważnych dla nich celów i wprowadzaniu trwałych zmian w życiu.

Wykształcenie

Psychologia – (studia magisterskie, spec. psychologia kliniczna i zdrowia) na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie

Kulturoznawstwo – na Uniwersytecie Warszawskim

Szkolenia i studia podyplomowe

Obecnie realizuję 4-letnie podyplomowe szkolenie z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami dialogu motywującego oraz terapii zorientowanej na schematy i terapii trzeciej fali w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.

Specjalizuje się w:

Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych doświadczających trudności związanych z obniżonym nastrojem, depresją, radzeniem sobie ze stresem, lękiem, złością, niskim poczuciem wartości, budowaniem relacji.

...

Bezpłatnie możesz zmienić termin sesji lub ją odwołać do 24h przed zaplanowanym rozpoczęciem.

Za sesję zapłacisz przelewem online podczas umawiania wizyty.

Nie nic musisz instalować by skorzystać z psychoterapii online. Wideo-sesję zrealizujesz korzystając ze swojej przeglądarki interetowej lub telefonu.

Let’s

Want to discuss my work or a challenge you’re facing?  Leave your details and I’ll get back to you

...