Magdalena Zaremba

Poszukuję szybkich i trwałych rozwiązań

Jak pomagam?

w gabinecie

online

po angielsku

W swojej pracy pomagam ludziom zrozumieć ich własne myśli, emocje i zachowania. Pomagam im przekraczać granice, które zamykają im drogę do czucia się szczęśliwymi, spokojnymi, radosnymi i bezpiecznymi.

O sobie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie certyfikacji.

Odbyłam cenny staży, m.in. w Gedeon Medica- Specjalistycznym Centrum Terapii gdzie podczas stażu klinicznego brałam udział w psychoterapii grupowej, psychodramie, treningach trudności oraz treningach neuropoznania, terapii behawioralnej, zajęciach z psychorysunku, muzykoterapii, choreoterapii, zajęciach body image oraz technikach projekcyjnych.

Podczas stażu w klinice PsychoMedic o profilu psychoterapeutyczno – diagnostycznym z modułem zaburzeń odżywiania się mogłam zdobyć doświadczenie w psychoterapii indywidualnej i grupowej, uczestniczyć w superwizjach grupowych, prowadzić konsultacje psychoterapeutyczne- sesje terapii grupowej i psychoterapii indywidualnej. Analiza przypadków klinicznych; elementy psychodramy, pantomimy, psychorysunku i metody projekcyjne, sytuacje trudne z pacjentami, jak przepracować je na korzyść pracy terapeutycznej, praca z przeniesieniem, przeciwprzeniesieniem, oporem, mechanizmami obronnymi, acting-out, zjawiska procesu terapeutycznego w grupie pozwoliły mi na znaczne poszerzenie wiedzy terapeutycznej.

Doświadczenie zawodowe

Od 2020 roku pracuję terapeutycznie z osobami dorosłymi.

Wykształcenie

  • Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim
  • Studia podyplomowe „Zarządzanie Zasobami Pracy” w Szkole Głównej Handlowej
  • W trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii poznawczo – behawioralnej z elementami dialogu motywującego, Akademia Motywacji i Edukacji

Aby umówić się na sesję do tego specjalisty skontaktuj się bezpośrednio z Poradnią AMiE:

+48 536 73 60 01
poradnia@amie.pl

Bezpłatnie możesz zmienić termin sesji lub ją odwołać do 24h przed zaplanowanym rozpoczęciem.

Za sesję zapłacisz przelewem online podczas umawiania wizyty.

Nie nic musisz instalować by skorzystać z psychoterapii online. Wideo-sesję zrealizujesz korzystając ze swojej przeglądarki interetowej lub telefonu.