amie_poradnia_kolor_jasne_tlo_2

Małgorzata Kowalska

Wspieram osoby LGBT

Jak pomagam?

w gabinecie

online

po angielsku

Doktorantka psychologii, pedagog i filozof, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna; pracuje z osobami LGBT, z rodzinami nieheteronormatywnymi

O sobie

Doświadczenie zdobywała studiując pedagogikę i filozofię na Otto-Friedrich-Üniversität w Bambergu (Niemcy) oraz na stażu w organizacji pozarządowej LSVD (Lesben-und-Schwulenwerband Berlin Brandenburg) w Berlinie. Na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi autorski przedmiot Nieheteronormatywność w ujęciu psychospołecznym.

Pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą z takimi trudnościami jak lęk, depresja, uzależnienia, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia zachowania, komunikacja, relacje.

Chętnie podejmuje współpracę z osobami należącymi do mniejszości seksualnych i płciowych. Znajduje się pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów poznawczo-behawioralnych.

Doświadczenie zawodowe

  • Pracuje z pacjentami od 2019 r.
  • Od 2019- Akademia Motywacji i Edukacji, psychoterapia indywidualna
  • 2020-2021 Wydział Psychologii Uniwersytet Warszawski, Prowadzenie autorskich zajęć z przedmiotu Nieheteronormatywnosć w ujęciu psychospołecznym
  • 2012-2014 Prowadzenie zajęć z przedmiotu Edukacja równościowa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • 2011 – Bildung-und-Sozialwerk des Lesben-und-Schwulenwerbandes (LSVD), Berlin, Niemcy (organizacja LGBT)
  • Staż w organizacji pozarządowej
  • Praca z rodzinami nieheteronormatywnymi

Wykształcenie

Absolwentka studiów magisterskich z pedagogiki wczesnoszkolnej oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ponadto ukończyła jednolite studia magisterskie z filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W latach 2009-2010 studiowała filozofię i psychologię w ramach Erasmus na Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech.

W latach 2010-2014 doktorantka z zakresu pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2018 doktorantka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkolenia i studia podyplomowe

  • Czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie
  • 2020 szkolenie praktyczne – transpłciowość i niebinarność (Poradnia Synergia, prowadzący Dominik Haak)

Certyfikaty

  • Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego (nr 1229) przyznawany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) uprawniający do samodzielnego prowadzenia psychoterapii

Bezpłatnie możesz zmienić termin sesji lub ją odwołać do 24h przed zaplanowanym rozpoczęciem.

Za sesję zapłacisz przelewem online podczas umawiania wizyty.

Nie nic musisz instalować by skorzystać z psychoterapii online. Wideo-sesję zrealizujesz korzystając ze swojej przeglądarki interetowej lub telefonu.

Let’s

Want to discuss my work or a challenge you’re facing?  Leave your details and I’ll get back to you