amie_poradnia_kolor_jasne_tlo_2

14.06 – Dzień Otwarty w Poradni AMiE

Misją Poradni AMiE jest wsparcie każdego, kto chce odzyskać równowagę w życiu. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z brakiem energii, lękami bądź wybuchami gniewu, czy też po prostu dostrzegasz, że w dzisiejszym szybkim i wymagającym świecie zapominasz o własnych potrzebach i ciągle pędzisz do przodu, serdecznie zachęcamy, abyś zatrzymał się nad sobą wraz z naszymi doświadczonymi ekspertami.

Zapraszamy na bezpłatne spotkania z naszymi ekspertami

Termin: 14.06.2023
Miejsce: on-line oraz stacjonarnie w Poradni AMiE w Warszawie przy ul. Wspólnej 56
Czas trwania spotkania: 30 minut

Jeśli Ty sam lub ktoś z Twoich bliskich zmaga się z depresją, lękami lub trudnościami w panowaniu nad emocjami (np. tłumieniem złości lub impulsywnością) przyjdź na bezpłatną konsultację do Poradni AMiE. Nasi eksperci opowiedzą również o podejściach terapeutycznych, które mają naukowo potwierdzoną skuteczność leczenia (m.in. na temat terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym).

OFERTA SPECJALNA
Bezpłatne konsultacje wstępne do Intensywnej Terapii Krótkoterminowej

Termin: 14.06.2023
Miejsce: on-line oraz stacjonarnie w Poradni AMiE w Warszawie przy ul. Wspólnej 56
Czas trwania spotkania: 30 minut

Oferujemy 10 wolnych miejsc na bezpłatne konsultacje wstępne do Intensywnej Terapii Krótkoterminowej. Każda terapia to cykl 10 indywidualnych spotkań. O przyjęciu na konsultację wstępną decyduje kolejność miejsc, a ostateczną decyzję o kwalifikacji na podejmuje psychoterapeuta po przeprowadzeniu konsultacji wstępnej.

Celem konsultacji wstępnej jest jak najlepsze dopasowanie oferty terapii krótkoterminowej do osób zainteresowanych. Więcej informacji na temat terapii krótkoterminowej znajdziesz na stronie Poradni AMiE.

Serdecznie zapraszamy!