Młodym osobom oferujemy pomoc w sytuacjach, gdy doświadczają trudności w zakresie:
- ADHD,
- myśli samobójczych,
- samookaleczeń,
- problemów lękowych,
- obniżonego nastroju,
- zaburzeń odżywiania
- uzależnień od telefonu, gier, substancji psychoaktywnych
- nieprawidłowo kształtującej się osobowości.
W Poradni AMiE oferujemy pomoc zarówno poprzez porady psychologiczne, psychoterapię indywidualną krótko – jak i długoterminową, terapię rodzinną.

Nie przyjmuję w gabinecie
Rozmawiam online
Nie rozmawiam po angielsku
Wioletta Chytra-Gędek
Od kilkunastu lat zajmuje się diagnozą zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży, terapią indywidualną dzieci i młodzieży oraz terapią rodzinną.
W swojej pracy koncentruje się na zasobach klienta oraz budowaniu relacji opartej na zaufaniu.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując przez kilkanaście lat w służbie zdrowia – w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy – w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży, Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz w gabinecie prywatnym.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu diagnozy klinicznej dzieci i młodzieży oraz terapii dzieci i młodzieży – głównie w ujęciu systemowym.
Swoją pracę regularnie poddaje superwizji.
169 zł
/ sesja

Nie przyjmuję w gabinecie
Rozmawiam online
Nie rozmawiam po angielsku
Dorota Kułakowska
Zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych, z takimi trudnościami jak lęk, depresja czy niskie poczucie własnej wartości. Udziela wsparcia osobom m.in. będących w kryzysach psychicznych, z trudnościami emocjonalnymi (radzenie sobie ze złością).
Znajduje się pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów poznawczo – behawioralnych.
149 zł
/ sesja

Nie przyjmuję w gabinecie
Rozmawiam online
Nie rozmawiam po angielsku
Iwona Popielarz
Od niespełna 20 lat zajmuje się diagnozą, terapią i pomocą dzieciom, młodzieży oraz młodym dorosłym.
W pracy terapeutycznej zarówno indywidualnej, grupowej jak i w pracy z rodzinami integruje różne podejścia terapeutyczne, m.in. poznawczo-behawioralne, dialogu motywującego, terapii dialektyczno-behawioralnej. W pracy z ludźmi kieruje się zasadą współpracy i elastyczności, bo taki kierunek służy umacnianiu u osoby jej własnej motywacji i zobowiązanie do zmiany.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w służbie zdrowia: przez kilkanaście lat w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy oraz Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr J. Biziela.
Poza pracą kliniczną zajmuje się dydaktyką – prowadząc szkolenia, wykłady dla psychologów, pedagogów, lekarzy, nauczycieli.
Uwielbia ludzi, a relaksuje się najczęściej obcując z przyrodą.
249 zł
/ sesja

Przyjmuję w gabinecie
Rozmawiam online
Nie rozmawiam po angielsku
Monika Rosińska
W pracy terapeutycznej łączy metodę dialogu motywującego z technikami behawioralnymi oraz poznawczo-behawioralnymi. Dużą wagę przywiązuje do współpracy z rodzicami oraz wychowawcami i nauczycielami.
Proponuje rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby dzieci i są możliwe do realizacji. Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi terapię indywidualną, udziela konsultacji rodzicom i nauczycielom. Prowadzi również szkolenia oraz warsztaty dla rodziców i nauczycieli.
149 zł
/ sesja

Nie przyjmuję w gabinecie
Rozmawiam online
Nie rozmawiam po angielsku
Małgorzata Kowalska
Doświadczenie zdobywała studiując pedagogikę i filozofię na Otto-Friedrich-Üniversität w Bambergu (Niemcy) oraz na stażu w organizacji pozarządowej LSVD (Lesben-und-Schwulenwerband Berlin Brandenburg) w Berlinie. Na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi autorski przedmiot Nieheteronormatywność w ujęciu psychospołecznym.
Pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą z takimi trudnościami jak lęk, depresja, uzależnienia, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia zachowania, komunikacja, relacje.
Chętnie podejmuje współpracę z osobami należącymi do mniejszości seksualnych i płciowych. Znajduje się pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów poznawczo-behawioralnych.