amie_poradnia_kolor_jasne_tlo_2

Skuteczna terapia krótkoterminowa

Skuteczna terapia krótkoterminowa

Skuteczna terapia krótkoterminowa to rozwiązanie dla osób, które napotkały konkretny problem i  zmagają się z nim.  Terapia krótkoterminowa to 10. cotygodniowych 50-minutowych sesji  indywidualnych psychoterapii prowadzonej w nurcie poznawczo-behawioralnym. Terapia realizowana jest w formule on-line w dniach i godzinach dogodnych wybranych przez Klienta.

Rozpoczęcie terapii poprzedzone jest krótką konsultacją wstępną w formie spotkania online. Rozmowę wstępną przeprowadza nasza specjalistka Marzena BadynaKonsultacja wstępna jest niezbędna do zakwalifikowania się do terapii krótkoterminowej.

Nie trać czasu na swoje lęki, tylko przekształć je w coś pozytywnego. Uwolnij się z pułapki lęku i wejdź na drogę nowego życia. 

Zacznij świadomie reagować na negatywne emocje by odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Popraw relacje z bliskimi i poczuj wewnętrzną harmonię.

Zacznij racjonalnie oceniać sytuacje i z nadzieją spójrz w przyszłość. Odzyskaj swoje życie i doceń te chwile.

Zasady uczestnictwa w terapii realizowanej w ramach Terapii krótkoterminowej Lęku / Złości / Depresji

  • Na terapię krótkoterminową obejmującą 10. cotygodniowych spotkań można zapisać się po odbyciu konsultacji wstępnej i przydzieleniu psychoterapeuty. 
  • Terapia krótkoterminowa przeznaczona jest dla osób dorosłych i młodzieży.
  • Spotkania z psychoterapeutą w ramach terapii krótkoterminowych odbywają się online – możesz, więc skorzystać z terapii niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

Specjaliści Poradni AMiE, którzy prowadzą terapie krótkoterminowe:

 Terapię krótkoterminową  prowadzą psychoterapeuci zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), pracujący pod stałą opieką certyfikowanego superwizora PTTPB.

Nie przyjmuję w gabinecie

Rozmawiam online

Rozmawiam po angielsku

Pomagam w zmianie osobom dorosłym, prowadzę też terapię w j.angielskim

Marzena Badyna

Certyfikowany superwizor psychoterapii

Psycholog
Certyfikowany Psychoterapeuta CBT
Certyfikowany Superwizor CBT

od

99 zł

/ sesja