amie_poradnia_kolor_jasne_tlo_2

Emocjonalne Know-How

„Emocjonalne Know-How w czasach Pandemii „to to program który pomoże Ci samodzielnie radzić sobie z trudnymi emocjami związanym z długotrwałym przebywaniem w izolacji społecznej. Twórcami tego wyjątkowego, pomocnego i bardzo interesującego programu jest Hands Free Know-How.

Znaleźliśmy się w zupełnie wyjątkowej sytuacji – większość z nas nie miała dotychczas do czynienia z pandemią i związanymi z nią obostrzeniami. Zmagamy się z izolacją i niepewnością, dotykają nas różne uczucia i stany – samotność, smutek, lęk, złość. Jak zatem zadbać o siebie w tym trudnym czasie? Jak zatroszczyć się o nasze relacje i nasze nawyki? Jeżeli chcesz zdobyć praktyczne umiejętności, które pomogą Ci samodzielnie radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami, Hands Free Know How zaprasza do współpracy.

Program proponuje praktyczne ćwiczenia zaczerpnięte z terapii poznawczo-behawioralnej; polegają one na pracy z myślami, emocjami i zachowaniami. Poznasz też sposoby relaksacji i praktykowania uważności.


Program jest oparty na metodach o potwierdzonej naukowo skuteczności:

  • Dialogu Motywującym,
  • Treningu akceptacji i zaangażowania,
  • Terapii poznawczo-behawioralnej
  • oraz treningu dialektyczno-behawioralnym.

 

Jesteśmy wdzięczni Hands Free Know How za zaproszenie specjalistów AMiE do udziału w tym ważnym i unikatowym przedsięwzięciu.