Grafika rozwój
Rozwój osobisty i zawodowy

Stres

Stresu, czyli stanu wzmożonego napięcia emocjonalnego, doświadcza każdy z nas. Może objawiać się takimi objawami jak przyspieszone bicie serca, napięcie mięśni, uczucie niepokoju czy trudności z koncentracją. 

Długotrwały stres ma bardzo poważne konsekwencje dla zdrowia, dlatego ważne jest radzenie sobie z nim we właściwy sposób. Terapia pomaga w zrozumieniu jego przyczyn, rozwijaniu skutecznych strategii radzenia sobie ze stresem oraz budowaniu odporności psychicznej.

 • Pierwsza sesja terapeutyczna – czego możesz się spodziewać i jak się do niej przygotować?

  Pierwsza sesja terapii – jak się przygotować?


  Decyzja o rozpoczęciu psychoterapii jest ważnym krokiem w dbaniu o swoje zdrowie psychiczne. Może być kluczem do poprawy Twojego samopoczucia i radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi.

 • Jak dobrze wybrać terapeutę? Krótki poradnik przed pierwszą sesją w gabinecie terapeutycznym

  Jak wybrać dobrego terapeutę?


  To zrozumiałe, że przed pierwszą sesją możesz czuć niepokój. W końcu to zupełnie nowa sytuacja, podczas której będziesz poruszać trudne tematy.

 • Na czym polega terapia schematu?

  Na czym polega terapia schematu?


  W terapii schematu kluczową kwestią są emocjonalne potrzeby pacjenta. Ich niezaspokojenie w dzieciństwie i okresie dojrzewania uznawane jest za źródło problemów psychicznych w dorosłym życiu.

 • Lęki? Nie, dzięki!

  Lęki? Nie, dzięki!


  Lęk to jedna z najprostszych do nazwania emocji, których doświadczamy w życiu. Jest jak alarm w naszym ciele – pozwala nam poradzić sobie z realnym zagrożeniem, przygotowując do działania.

Jeśli nie wiesz jakiego terapeutę wybrać albo nie wiesz czy terapia jest dla Ciebie, porozmawiaj z nami.

Możesz też zadzwonić po numer +48 536 73 60 01 lub skorzystać z formularza kontaktowego.