Uzależnienia

Wpadanie w nałóg może przebiegać z różną szybkością, często „niezauważenie” i stać się trudnością, problemem z którym niełatwo jest radzić sobie samodzielnie. Niezależnie od rodzaju uzależnienia z jakim się zmagamy – uzależnienie od alkoholu, substancji psychoaktywnych, uzależnienie behawioralne (hazard, seksoholizm, zakupoholizm, uzależnienie od gier komputerowych), warto poszukać wsparcia psychoterapeutycznego, by w celu diagnozy oraz terapii, która pozwoli ograniczyć lub zrezygnować z zachowania nałogowego.

W ramach psychoterapii nabędziemy skutecznych umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, umiejętności regulacji emocji oraz skutecznych umiejętności społecznych. Psychoterapeuta pomoże nam również wzmocnić naszą wewnętrzną motywację do zmiany i będzie wsparciem dla nas na różnych etapach pracy w zmianie zachowania.

Nie przyjmuję w gabinecie

Rozmawiam online

Nie rozmawiam po angielsku

Pomagam dorosłym i młodzieży

Ewa Dworska

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny w trakcie szkolenia, doceniający w pracy terapeutycznej rolę empatii, zaangażowania oraz wiedzy. 

Mając na uwadze to, że „różnimy się między sobą pięknie”, warsztat terapeutyczny dopasowuje
do indywidualnych potrzeb Klienta. Jestem przekonana, że niezależnie od drogi życiowej
i przeszkód, które napotykamy – jesteśmy najlepszymi specjalistami od własnego życia. Dlatego towarzyszę i podpowiadam, poszukując wraz z Klientem takich rozwiązań, które pozwolą mu ruszyć naprzód, wzmocnią wiarę we własne siły i przywrócą radość.

Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.

Prywatnie mama, ceniąca sobie kontakt z drugim człowiekiem, przyrodą i muzyką.

od

149 zł

/ sesja

Nie przyjmuję w gabinecie

Rozmawiam online

Rozmawiam po angielsku

Wierzę w terapię par, prowadzę terapię w j.angielskim

Iga Jaraczewska

Certyfikowany superwizor psychoterapii

Absolwentka studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Londyńskim. W 1986r. z wyróżnieniem ukończyła podyplomowe studia dzienne w psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Middelsex Hospital Medical School w Londynie; kierownik szkolenia: dr Victor Meyer (twórca innowacyjnego programu terapii dla osób z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi.

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą, prowadząc konsultacje i psychoterapię (indywidualną i grupową) oraz terapię par i rodzin w nurcie psychoterapii poznawczo – behawioralnej (w tym trzecia fala) i dialogu motywującym. Prowadzi psychoterapię krótko- i długoterminową w języku polskim i angielskim.

Od ponad 20 lat zajmuje się wspieraniem różnych osób w zmianie destrukcyjnych nawyków (związanych z jedzeniem, nadmiernym wykorzystywaniem internetu itp.), wychodzeniu z uzależnienia (alkoholizm, narkotyki), radzeniu sobie z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi i trudnościami życiowymi, problemami w związkach partnerskich i relacjach z dziećmi. Pomaga osobom doświadczającym obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, ataków paniki, natręctw, nadmiernego stresu, zaburzeń osobowości czy zaburzeń odżywiania.

Szczególną uwagę zwraca na wspieranie osób w rozwijaniu umiejętności uważnego zadbania o własny dobrostan.

Prywatnie miłośniczka m.in. rodzinnych spacerów z psem Urwisem.

od

249 zł

/ sesja

Nie przyjmuję w gabinecie

Rozmawiam online

Rozmawiam po angielsku

Pomagam w zmianie osobom dorosłym, prowadzę też terapię w j.angielskim

Marzena Badyna

Certyfikowany superwizor psychoterapii

Psycholog
Certyfikowany Psychoterapeuta CBT
Certyfikowany Superwizor CBT

od

249 zł

/ sesja

Nie przyjmuję w gabinecie

Rozmawiam online

Nie rozmawiam po angielsku

Wspieram wewnętrzną motywację

Anna Derwich

Certyfikowany superwizor psychoterapii

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą prowadząc konsultacje i psychoterapię indywidualną oraz terapię par. Terapię prowadzi w nurcie poznawczo-behawioralnym, terapii schematów, terapii dialektyczno-behawioralnej oraz dialogu motywującym.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w terapii zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, uzależnień, problemów z codziennym funkcjonowaniem, leczeniu traumy oraz pomocy ofiarom przemocy. Relacje z klientem opiera na współpracy.

Szczególnie ważna jest dla niej pomoc w budowaniu u klienta wewnętrznej motywacji do zmiany.

od

249 zł

/ sesja

Nie przyjmuję w gabinecie

Rozmawiam online

Nie rozmawiam po angielsku

Pomagam dorosłym

Zuzanna Wodyk

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Z natury — osoba szczerze zaciekawiona ludzkimi interakcjami i ich osadzeniem w kontekście. Czerpiąca z empatii i wiedzy, by zrozumieć i wesprzeć.

Mama dwójki synów, miłośniczka kawy i sztuki wypieków, podróżniczka.

od

149 zł

/ sesja

Przyjmuję w gabinecie

Rozmawiam online

Nie rozmawiam po angielsku

Pomagam w uzależnieniach

Karolina Rakocz

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Pracuje z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych oraz od zachowań (hazard, zakupy, Internet) oraz z ich bliskimi. Ponadto prowadzi terapię osób z zaniżoną samooceną, trudnościami związanymi z regulacją emocji, czy realizacją celów. Pomaga osobom z depresją oraz zaburzeniami lękowymi. Pracuje z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi.

Doświadczenie zdobywała jako kierowniczka ośrodka leczenia uzależnień, terapeutka w poradni leczenia uzależnień oraz prowadząc własną praktykę
Terapie postrzega jako prace nad szeroko pojętą zmianą, którą jako terapeutka wspiera i pomaga jej dokonać. Wierzy, że każdy jest w stanie zrealizować swój cel.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów poznawczo-behawioralnych.

od

169 zł

/ sesja