amie_poradnia_kolor_jasne_tlo_2

Tomasz Mróz

Pomagam młodzieży i dorosłym

Jak pomagam?

w gabinecie

online

po angielsku

O sobie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia z terapii poznawczobehawioralnej TPB (Cognitive Behavioral Therapy), certyfikowanym terapeutą metody ESDM (Early Start Denver Model). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Od 2007 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu ASD (w tym z Zespołem Aspergera) oraz dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwoju mowy/trudnościami w komunikacji oraz innymi problemami jako terapeuta, psycholog oraz osoba wspomagająca rodziców oraz innych specjalistów w Polsce i za granicą.

W swojej pracy szczególną rolę przypisuję właściwej i bezpiecznej relacji terapeuty z klientem. Pomagam osobom w różnym wieku od niemowląt po dzieci w wieku szkolnym i dorosłych. Wykorzystuję techniki pracy oparte na dowodach naukowych (EBT Evidence Based Treatment) o zweryfikowanej i potwierdzonej skuteczności, w szczególności terapię poznawczobehawioralną (TPB) z dialogiem motywującym (DM). Zawsze dopasowuję metody pracy do potrzeb i możliwości swoich klientów.

W Poradni AMiE pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe

W latach byłem 20102014 doktorantem w Zakładzie Psychologii Rehabilitacyjnej na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadziłem zajęcia ze studentami oraz brałem udział w projektach badawczych. Odbyłem staże i szkolenia (specjalistyczny staż terapeutyczny w zakresie terapii dzieci z ASD w Centrum Terapii Sotis, staż w Ośrodku Terapeutycznym dla Dzieci i Młodzieży przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, staż w Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej w Instytucie Matki i Dziecka oraz staż w Poradni AMiE). Pracowałem z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami jako terapeuta oraz psycholog dziecięcy w Centrum Adesse w Warszawie. Od 2021 roku prowadzę prywatną praktykę jako psycholog oraz psychoterapeuta dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Wykształcenie

  • 20052010 Psychologia w ramach MISMaP (Międzywydziałowe Indywidualne Studia MatematycznoPrzyrodnicze), Uniwersytet Warszawski

Szkolenia i studia podyplomowe

  • 2011-2012 Szkolenie z Modelu INSITE (model pracy z dziećmi i rodzinami dzieci z niepełnosprawnościami)
  • 2012 2017 Szkolenia z metod: Floortime, PECS, Makaton
  • 20132014 Szkolenie z terapii metodą ESDM (I i II stopnia)
  • 2020 obecnie Szkolenie z psychoterapii poznawczobehawioralnej TPB z dialogiem motywującym (DM)

Certyfikaty

2011 Certyfikat Doradcy Rodzinnego Modelu INSITE
2014 Międzynarodowy certyfikat terapeuty metody ESDM

Bezpłatnie możesz zmienić termin sesji lub ją odwołać do 24h przed zaplanowanym rozpoczęciem.

Za sesję zapłacisz przelewem online podczas umawiania wizyty.

Nie nic musisz instalować by skorzystać z psychoterapii online. Wideo-sesję zrealizujesz korzystając ze swojej przeglądarki interetowej lub telefonu.

Let’s

Want to discuss my work or a challenge you’re facing?  Leave your details and I’ll get back to you